کسب اطلاعات

با این وب سایت اطلاعات درستی را کسب کنید

کسب اطلاعات

با این وب سایت اطلاعات درستی را کسب کنید

دنبال کنندگان ۱ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
بایگانی
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
نویسندگان

۵ مطلب توسط «مهدی محمدی» ثبت شده است

روزی تلفن خانه زنگ خورد.زن گوشی رو برداشت وبه شوهرش گفت که امشب مادرم میخواد بیاد خونمون که...شوهرش گفت این یزرگترین عذاب برای منه.یه کاری بکن تا بتونم از این عذاب نجات پیدا کنم.زن گفت کاری کن که اون شیره تو تلویزیون اون  اهو را نخوره که ناگهان
ادامه فیلم زیر...

دریافت
حجم: 378 کیلوبایت
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ دی ۹۶ ، ۲۱:۰۰
مهدی محمدی

اگر کره زمین از چرخش بایستد ...

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۰ دی ۹۶ ، ۱۷:۲۱
مهدی محمدی

سلام.من مدیر وب سایت هستم.از این به بعد قصد دارم مطالبی را در سایت قرار دهم که هم به روزباشند و همچنین مفیدو تایید شده باشد(احتمالا بیشترشان با ذکرمنابع معتبر ارسال خواهند شد).در این راستا تلاش ما بر این است که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و پیرو دین اسلام مطالب را انتشار کنیم.سعی کنید از این مطالب به صورت درست و مفید استفاده کنید.

etella.blog.ir

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۲ مرداد ۹۶ ، ۱۹:۵۲
مهدی محمدی

این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.

همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند. در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تعداد شرکت هایی که اطلاع رسانی محصولات، خدمات و رویدادهای خود را از طریق بلاگ انجام می دهند افزوده می شود.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۱ مرداد ۹۶ ، ۲۱:۲۴
مهدی محمدی

این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۱ مرداد ۹۶ ، ۲۱:۲۴
مهدی محمدی